Gonzo’s Quest, online casino oyunlarının önde gelen global tedarikçisi Netent yazılım sağlayıcısı tarafından geliştirilmiş en iyi slot oyunları arasında yer alıyor. Kayıp altın şehri El Dorado’yu ve içindeki hazineleri arayan İspanyol kaşif Gonzo Pizarro’dan esinlenerek tasarlanan oyun, sizleri adeta adeta Rönesans dönemine götürüyor. Göreviniz slotun teması olan efsanevi El Dorado şehrini keşfetmek! Her biri 3 pozisyona sahip 5 makarada çalışan 20 hatlı bi slot oyunu olan Gonzo’s Quest, %95,97 RTP’siyle nispeten yüksek karlar elde etmenize olanak sağlıyor. 2011 yılında piyasaya sürülen oyun, masaüstü ve mobil tarayıcılar üzerinden kolaylıkla oynayabileceğiniz video slot oyunları arasında yer alıyor.

Gonzo’s Quest Nasıl Oynanır

Gonzo’s Quest, oyunun işleyiş şekliyle diğer slotlardan ayrılıyor. Klasik makaralar yerine Gonzo, sembollerin dönmek yerine makaradaki boş alanlara düştüğü bir Avalanche özelliğini kullandı. Eğer bir sembol kombinasyonu kazanan bir dizi oluşturursa, bu belirli bloklar yok edilir ve yenileri makaranın üstündeki yerlerini alır.

Avalanche özelliği ile oyuncular aynı oyun turu sırasında arka arkaya birçok kez kazanabilirler. Makaralara her yeni sembol eklendiğinde, çarpan da artar. Her döndürme 1x çarpanla başlar (ücretsiz döndürmeler hariç), ancak aynı oyun turu sırasında art arda kazançlarla 2x, 3x ve 5x’e kadar çıkabilir – ücretsiz döndürme modu dışında, bu daha sonra elde edilebilecek en yüksek çarpandır.

Her birinde üç sembol bulunan beş “silindir” vardır ve kazanç hattı sayısı her zaman 20’dir. Aktif kazanç hattı sayısını seçemezsiniz; Gonzo’s Quest nedeniyle 20’de “kilitli” kalır. Bu oyunun temellerinden biri olan Avalanche özelliği daha az kazanç hattıyla düzgün çalışmayacağı için bu mantıklıdır. Kazanan kombinasyonların geçerli olabilmesi için bir kazanç hattında en soldan sağa doğru görünmesi gerekir.

Oyunda yedi standart sembol bulunmaktadır. Oyun soyut olduğu için bunları tanımlamak zor olabilir. Yedi normal simgeye ek olarak onlarla birlikte bir fotoğraf ekleyeceğim. 7 temel logonun yanı sıra, bir Serbest Düşüş sembolü ve bir Wild simgesi de vardır. Bir kazanç hattında aynı anda üç Serbest Düşüş sembolü (veya Gonzo’s Quest’de bilinen adıyla Serbest Düşüşler) belirdiğinde 10 ücretsiz çevirme tetiklenir. Wild sembolü, Serbest Düşüşler de dahil olmak üzere tüm sembollerin yerine geçer.

Avalanche, Gonzo’s oyununun en ilgi çekici bileşenidir. Tek bir oyun turunda, art arda birden fazla kazanç elde etmek ve çarpanın yükseldiğini görmek heyecan verici olabilir. Bu özellik, eski sembollerin yeni sembollerle birleşerek silindirlerin üzerine düşmesini izlerken, başka bir büyük kazanç için kök salmayı çok daha heyecanlı hale getirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 | Free Spin Oyunları