Shield of Sparta slot oyunu, eski Yunanistan’a gidip kudretli Spartalılarla tanıştığımız Pragmatic Play’den yeni bir kumarhane slot oyunudur. Samuray gibi olağanüstü bir dövüş yeteneği edinmiş bir grup asker, disiplinli yaşam tarzları ve savaş teknikleri, savaş alanında yüzleşilmesi zor olmalarına neden olmuştur.

Shield of Sparta oyna 2020 sonbaharında devasa vahşi sembollerin oyun deneyimini çok eğlenceli hale getirebileceği Spartan King slotuyla tanışıldığı için bu oyun sağlayıcı bu temayla ilk kez bir oyun geliştirmemiştir.

Shield of Sparta oyna ile bu kez oyuncular, bahsin 3000 katı kazanç elde etmeleriyle sonuçlanabilecek kazançlı bir Vbet Bonus oyununda yer almayı başarabilirler.

Shield of Sparta Slot Tasarımı

Oyun tasarımı, bu efsanevi Yunan savaşçılarıyla tanıştığımız bir Spartan temasıdır. Shield of Sparta slot oyunu makaraların arka planında, üzerlerine barışçıl bir şekilde sıçrayan dalgalarla yüksek kayalıkları görebilmek mümkün olur.

Bu slotu tüm cihazlarda, not defterlerinde, masaüstü bilgisayarlarda ve cep telefonlarında oynayabilirsiniz. Shield of Sparta slot oyunu içerisinde en soldan başlayarak bitişik makaralara aynı sembol türünden 3 veya daha fazlasını yerleştirerek kazanan bir kombinasyon yaratırsınız.

Shield of Sparta Ödeme Sembolleri

Oyunda daha düşük ödeme yapan semboller J, Q, K ve A’dır. Aynı sembol türünden 5 tane denk getirirseniz, bahsin 5 katını öder. Shield of Sparta slot oyunu ile daha yüksek ödeme yapan semboller atlar, mancınık, gemi ve Spartalı bir askerdir. Aynı sembol türünden 5 tane denk getirirseniz, Vbet sitesinde bahsin 15X ila 25X’ini öder.

Shield of Sparta oyna wild sembolü, altın miğferli yakınlaştırılmış bir askerden oluşur ve altın kalkan, oyunun dağılım sembolüdür. Bu kalkan, üzerine bir şimşekle birlikte inebilir ve ardından manyetik bir dağılım sembolü oluşturur.

Shield of Sparta Vahşi Sembolü

Oyunun wild sembolü, scatter sembolleri dışındaki diğer sembollerin yerine geçerek daha fazla kazanma kombinasyonu sağlamaya yardımcı olur. Shield of Sparta slot oyunu Vbet sitesinde ile döndürmeler sırasında tüm makaralara inebilir.

Shield of Sparta oyna sayesinde oyuncunun oyundan maksimum kazanç elde edebilmesi de mümkündür. Oyundaki vahşi sembolünü denk getirmek zor olsa da, geldiği zaman yüksek kazanç imkanı sunar.

Shield of Sparta Respin Özelliği

Makaraları döndürüp 2 normal veya manyetik dağılım sembolünü indirdiğinizde size bir son dönüş hakkı verilir. Shield of Sparta slot oyunu ile daha sonra bu dağılım sembolleri konumlarında kilitlenecek ve ardından diğer konumlar, bonus oyunu başarılı bir şekilde etkinleştirmek için ekstra bir şans vererek yeniden dönecektir.

Shield of Sparta oyna slot oyunundaki respin özelliği ile  Vbet sitesinde ücretsiz döndürmelere alternatif alabilmek mümkündür. Bu özellik oyuncuların oyunu daha etkili bir şekilde oynamalarına yardımcı olur.

Shield of Sparta Ücretsiz Döndürme

3 ya da fazla Scatter sembolü denk getirilirse, ücretsiz döndürme özelliği etkinleştirilir. Shield of Sparta slot oyunu içerisinde;

  • 3 Scatter sembolü 10
  • 4 Scatter sembolü 15

5 Scatter sembolü 20 bedava dönüş verir. Shield of Sparta oyna döndürmeler sırasında, bonus oyunu etkinleştirirken olduğu gibi, dağıtma sembolü başına aynı sayıda ücretsiz döndürme elde ettiğiniz 3 veya daha fazla dağıtma sembolünü tekrar yerleştirerek ekstra bedava döndürmeler elde edebilirsiniz.

Döndürmeleriniz sırasında, hem normal hem de manyetik dağılım sembollerinin konumları işaretlenecek ve oraya bir dağılım sembolü yerleştirdiğinizde bu konumları yükselteceksiniz. Shield of Sparta oyna ile bunları en fazla 3 kez yükseltme imkanını söz konusu olur.

Shield of Sparta Dağılım Sembolü

Normal dağılım ve manyetik dağılım sembolü arasındaki fark, normal dağılım pozisyonunun konumuna bir dağılım yerleştirmeyi gerektirmesidir. Shield of Sparta slot oyunu ile manyetik dağılım pozisyonu, makarasına düşen herhangi bir dağılım sembolünü çizecektir.

Shield of Sparta normal bir konum, konumuna bir manyetik dağılım sembolü yerleştirilerek manyetik bir konuma yükseltilebilir. Her iki konum da oyuncunun oyunda avantajlı duruma geçmesini sağlar. Bu nedenle bonus özellikleri oyunun en sevilen özellikleri içerisinde yer alır.

Shield of Sparta Sonuç

Temel oyun dönüşlerinde yer alabileceğiniz tatlı arka plan gibi, başlangıçta tadını çıkarabileceğiniz oldukça hafif dönüşler vardır. Wild sembolleri, daha yüksek ödeme yapan sembollerin yanı sıra ara sıra makul kazançlar sağlayabilir. Ancak gerçek olayın başladığı yerin ücretsiz döndürmelerin bonus oyunu olduğu açıktır. Oyuncuya bu konuda yardımcı olmak için, aynı anda yalnızca 2 scatter sembolü geldiğinde bir respin alırsınız ve böylece bonus oyunu başarılı bir şekilde etkinleştirmek için fazladan bir şansınız olur. Bir oyuncu olarak, başlangıçtan itibaren 20 adede kadar ücretsiz dönüş elde edebilirsiniz ve ayrıca ekstra ücretsiz dönüşleri yeniden tetiklemek mümkündür. Scatter sembollerinin özel konumları yükseltmeye yardımcı olabileceği, bonus oyununun sonunda bunların toplam kazanca uygulanan çarpanları ortaya çıkaracağı, burada yer alabileceğiniz heyecan verici bir özelliktir. Shield of Sparta slot oyunu Vbet gibi bir çok bahis sitesinde gerçek para ile oynanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2023 | Free Spin Oyunları